T-COD Our Team Architecture Catalogue Interior Catalogue Smart Salon Catalogue

T-COD Mimarlık

T-COD Mimarlık kurumsal yapıların projelendirilmesi ve uygulaması konularında uzman kadrosu ile hizmet verir.

 

Günümüzdeki hızlı gelişmelere odaklanarak yeni hedefler belirleyen T-COD Mimarlık, yeni projeler geliştiren ve gelişimin getirdiği sorumlulukları paylaşan bir mimari vizyona sahiptir.

 

T-COD Mimarlık için tasarım sadece biçimlerin, şekillerin ve malzemelerin birleştirildiği soyut bir eylem değil, bir probleme cevap vermektir. Amacımız, insanın içselleştirdiği mekanlardaki yaşam koşullarını geliştirmek ve akışkan mekanlar tasarlamaktır.

 

Günümüz modern yapı dünyasında Profesyonel Mimarların inşaat sürecine katılımıyla daha iyi binaların, eserlerin ortaya çıktığı aşikardır. Bu yüzden T-COD MİMARLIK 'da tasarım ve yapım bir arada yürür.  Bu yaklaşımımız, inşa edilen çözümün doğru yapılmasını sağlar.

 

T-COD Mimarlık, güncel yaklaşımları özgün bir ifadeyle yorumlayarak uygulamalarımızın her zaman kapsayıcı olmasını önceler; tasarımcıdan üreticiye, sahibinden geliştiriciye, ne gerekiyorsa yaparız ve nasıl yapıldığını önemseriz. Modern yapı ve mekan uygulamalarımızda “Kapsamımızın dışında” sözü kelime dağarcığımızda yoktur.

 

Ulusal ve uluslararası tasarım ödülleri ve yayınlar aracılığıyla çalışmalarımız dünya çapında çeşitlilik göstermekte ve tanınmaktadır. Evlerden, okullardan, dini binalardan, topluluk merkezlerinden otellere, üniversite binalarından, hastane ve modern kliniklere, rekreasyon merkezlerinden Akıllı Toplantı Salonlarına, AVM Hizmet alanları ile Kuyumcu mekanlarından oluşan proje yelpazemiz benzersizdir, çünkü her proje kendine özgüdür.

 

T-COD Mimarlık tüm enerjisini ve bilgi birikimini, bünyesindeki sağlık danışmanı ve sosyolog içeren uzman kadrosuyla, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamaya ve çözmeye adamıştır.

Yüksek Mimar Cenk ÖZKAN

 

 

Hizmetlerimiz

 

- Mimari Tasarım, Projelendirme


- Mimari Danışmanlık, Kontrollük, Koordinasyon

 

- İç mimari Tasarım, Projelendirme

 

- İç mimari Danışmanlık, Kontrollük, Koordinasyon

 

- Anahtar Teslim Uygulama